ERSAĞ resmi web sitesi değildir. - Sponsor no: 408603

Sık sorulan sorular

Ersağ Temizlik Marketing, Ersağ Network Marketing hakkında Ersağ Sıkça Sorular Sorular’ı sizin için derledik ve aklınızdaki soruların çözümü için sizlere sunuyoruz. Daha farklı sorularınız için iletişim’ e tıklayarak mesaj yollayabilirsiniz.

TC NUMARASINI NEDEN VERMEK ZORUNDAYIZ+ TC NUMARASI HAKKINDA 

Şirketimize üye olurken alınan TC numarası, siz sipariş verdikten sonra; ürünlerinizin gönderileceği kargo paketinin üzerine İRSALİYELİ FATURA konulmaktadır. Bu irsaliyeli faturanın içeriğinde TC numarası veya şahsa ait vergi numarası bulunmak zorundadır. Bu karar TC devleti tarafından alınmış bir karardır.  Bu nedenle üyelik işlemleriniz sırasında TC numarası alınmaktadır. 

Eğer TC numarasını şahıslara vermek istemiyorsanız, Üyelik kaydınızı kendini tamamlamak zorundasınız. Kendiniz tamamlamak isterseniz ERSAĞ ÜYELİK yazımızı okuyup, kaydınızı tamamlayabilirsiniz.


ÜYELİK AİDATI VAR MI? ÜYELİK İPTALİ NE ZAMAN GERÇEKLEŞİR?
Şirketimizde; üyelerden üyelik aidatı yada üyelik için herhangi bir bedel alınmaz… Üyelik iptali, üye olduğunuz tarihten itibaren 2 yıl içinde herhangi bir sipariş vermezseniz gerçekleşir. Şirket ilkeleri dışında hareket eden üyelerimizin iptali ise şikayet durumunda gerçekleşebilir. Mesela ürünlerin tavsiye edilen katalog fiyatı üzerinden değil de daha düşük ücretlere satılması. Bu durumda haksız rekabet olacağından şikayet halinde üyenin temsilciliği, yaptığı iş tespit edilerek,, sona erdirilir.
İki yıl içerisinde sipariş vermesenizde sizden herhangi bir ücret talep edilmez..

ERSAĞ MARKETİNG SİSTEMİNİN KAZANCI NEDEN YÜKSEK?
Ersağ “üretici” bir firmadır. Ürettiği ürünü daha ucuza mahal eder ve şirketin reklamını tamamen sponsorlar sağladığı için firma reklam gelirlerini üyelerine dağıtır; marketing sisteminde kazancı yüksektir.

SIVI ÜRÜNLERİN İÇERİSİNDEKİ YÜZEY AKTİF MADDE NEDİR?
ERSAĞ ürünleri konsantredir. Onun için en konsantre ürünümüz olan Damlamızda %0,64 iken Genel Temizlikte %0,65, Banyo WC de %1,18 oranındadır. 

FOSFAT YOKTUR RAPORU GÜNCEL Mİ?
FOSFATSIZ toz, Türkiye’de ilk ve tek firmamız tarafından üretilmiştir.
Analizi 2007 yılında PAÜ, 2010 yılında Sağlık Bakanlığı Hıfzıssıhha tarafından yapılmış olup; “fosfatın” olmadığı tespit edilerek raporlanmıştır.Analiz raporlarına ulaşmak için lütfen tıklayınız.

FOSFAT NEDİR? ERSAĞ ÜRÜNLERİNDE VAR MIDIR?
FOSFAT: Özellikle içme ve atık sulara, aynı zamanda toprağa zarar veren; doğadan yok olmayan bir kimyasal.
Ersağ ürünlerinin hiç birinde ”fosfat” YOKtur.

ERSAĞ ÜRÜNLERİNİ NİÇİN MARKETTE BULAMIYORUZ?
Ürünlerimiz; verimli ve sağlıklı kullanım için anlatıma tabii olan ürünlerdir.
Konsantredir.
Yanlış kullanımda sonuç alınamaz.
Doğru kullanım için anlatım ve uygulama gerekmektedir.Bu yüzden kullanmadan ürünleri aldığınız kişilerden veya sponsorlarınızdan bilgi alınız…

ÜRÜNLERİMİZDE HANGİ BİTKİLER KULLANILMAKTA ve FARKLI BİTKİLER NEDEN KULLANILIYOR?
Unutmamamız gereken bir şey vardır; atalarımız temizliği tamamen doğal yapmaktaydı. Buradan yola çıkan Ersağ temizlik ürünlerifirmamız, asırlardan beri temizlikte kullanılan, şuan Avrupa’da çok iyi bilenen RİTHA‘yı kullanmakta.
Ayrıca kozmetik grubumuz ve Bio-Şampuanımızda farklı bitki ekstratları kullanılmaktadır.

ERSAĞ ÜRETİCİ FİRMAMIDIR?
Şirketimiz; ürün portföyündeki ürünlerin tamamını, kendi fabrikasında üretmektedir.

ERSAĞ YERLİ FİRMA MI?
Şirketimiz Denizli Ticaret Odasına kayıtlı, yerli bir firmadır. 

ERSAĞ TÜL VE PERDE TOZUNU RENKLİLERDE DE KULLANABİLİRSİNİZ.

SİPARİŞ KARGOM NE ZAMAN GELİR?

Siparişleriniz kargoya verildiği anda kayıtlı bulunan cep numaranıza mesaj gönderilir. Bu mesajda tahmini varış süresi belirtilir. Ayrıca online olarak verilen kod ile kargonuzun nerede olduğuna bakabilirsiniz. 

Yurtiçi kargoyla ilgili her türlü şikayetinizde aşağıda ismi, telefonu ve mail adresi bulunan Yurtiçi Kargo ERSAĞ Birimine ulaşabilirsiniz.

Şekip Özçevik          : 0533-5049131 sekip.ozcevik@yurticikargo.com                          

Özcan Karatekin      : 0533-5049144 ozcan.karatekin@yurticikargo.com
 

SPONSOR NUMARASI NE DEMEK;

Ersağ firmasına kaydınız yapılabilmesi için gerekli olan referans numarasıdır.

Sponsorunuz sizi ERSAĞ a üye üye yaptıktan sonra,ilk siparişinizden sonra kullandığınız üye numaranız sizin SPONSOR numaranız olmaktadır.

Bu sponsor numarası(aktif üyeler için ÜYE NUMARASIDIR.) sayesinde tanıtım yaptığınız yerlerdeki kişileri kendi altınıza ekleyip,ekip kurmak için gerekli olan üye kaydında,

SPONSOR BİLGİLERİ kısmına yazdığımız numara olmaktadır. Bu sayede kendi ekip listenizi oluşturursunuz.